Önkormányzatok, kulturális, sport, társadalmi célú intézmények, közösségépítő, civil szervezetek, a városmarketing, a turizmus, a gazdaságfejlesztés terén működő vállalkozások és munkatársaik
számára, mindazoknak akik saját sikereiket egy város, egy térség eredményességéért, vonzerejéért, az ott élők jólétéért is tevékenykedve végzik.
A Magyar Marketing Szövetség jóvoltából, a Miskolci Egyetem, Gazdaságtudományi Kar, Marketing és Turizmus Intézet (nappali tagozatos, 25 éven aluli) hallgatói INGYENESEN részt vehetnek a marketing és üzleti élet egyik legfontosabb éves eseményén, a Marketing Summit 2024-en.
A júniusi záróvizsga tudnivalói az alábbi bejegyzésben találhatók.
Piskóti István városmarketing szakértővel beszélget Csákó Attila.
Múlt hét csütörtökön különleges élménnyel gazdagodtak, hiszen Simon Zoltán, aki az idei Pizza Világbajnokságon a 12. helyet érte el a csapatával, exkluzív beszélgetést tartott nekik.
A TV2-ben örömmel és hatalmas szeretettel fogadták a csapatunkat.